07

Październik

2 lata ago

Fordanserki

Fordanserki
1 vote, 4.00 avg. rating (78% score)

fordanserki-2Impreza w klubie może rozkręcać się powoli lub nie rozkręcić się wcale. Dlatego właściciele lokali mają coraz to nowe pomysły, jak zapewnić dobrą zabawę swoim gościom. Jednym, całkiem popularnym – a zarazem słabo znanym wśród odwiedzających – rozwiązaniem jest zatrudnianie fordanserek. Któż to taki?

Fordanserki to młode, atrakcyjne dziewczyny, które zatrudnia się po to, by imprezowały w danym klubie. Na tym właściwie kończy się ich rola. Mają ładnie wyglądać, tańczyć, pić alkohol i dobrze się bawić. Dzięki nim zawsze na parkiecie coś się dzieje, a pozostałym uczestnikom imprezy wydaje się, że są na udanej balandze.
Czy fordanserki zarabiają na swojej nietypowej pracy? Jak najbardziej i często nie są to małe stawki. Poza gotówką dziewczyny otrzymują też dostęp do darmowych drinków i mają zapewnioną ochronę przez cały wieczór. Od nich zależy, jak zakończą imprezę. Większość wraca taksówkami do domów, ale nie które decydują się na wejście w układ z klientem lokalu. Na pewno nie jest to praca dla każdego.

Podobne wpisy:

Tag:
admin Administrator

Tagi: orienteering miejski na imprezę integracyjną, kinesiotaping bielsko biała, balayage fryzjer kraków, certyfikat flange fitter, kompleksowe usługi ślusarskie kraków, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Fotoprzekaźnik Sick, geodeta głogów cennik, kostka fakturowana producent, Minikoparka Gorlice, Szamba Betonowe Piaseczno