04

Sierpień

2 lata ago

Muzeum Lego Karpacz

Muzeum Lego Karpacz
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

Muzeum Lego Karpacz (5)Muzeum lego Karpacz oferuje jako ciekawostkę, jedyną w naszym kraju.

Rozłożone eksponaty, zbudowane z klocków lego znajdujące się na dwóch kondygnacjach budynku, to prywatne muzeum techniki i klocków lego, jest ono codziennie odwiedzane przez turystów.
Zarówno dla dorosłych jak i małych odwiedzających, jest to miejsce, gdzie
każdy poczuje się dzieckiem. Dziewięć tematycznych sal, możliwość uruchomienia eksponatów, kreatywnie stworzone place zabaw, jadące po torach kolejki, postaci Star Wars, centra handlowe i lotniska, a wszystko to zbudowane z klocków lego i wszystko to można uruchomić za pomocą istniejących pilotów.
Dzięki fascynacji grupki ludzi, zostało stworzone miejsce ciekawe i bardzo interesujące, godne polecenia. Jeżeli już wszystko zostanie obejrzane, można skorzystać z okazji i w specjalnym pomieszczeniu spróbować swoich sił,budując modele.
Przy wyjściu znajduje się sklepik z zasobami klocków lego, które według własnego uznania możemy zakupić i w domu zająć się dalszym, samodzielnym kreowaniem.

Podobne wpisy:

Tag:
admin Administrator

Tagi: Minikoparka Gorlice, geodeta głogów cennik, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, trioxygen 5, docieplenie granulatem Radom, fluorokrzemian glinu, armatura łazienkowa Apavisa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A3050, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, złomowanie auta tarnobrzeg, Vademecum elektryka SEP